Lai tiktu uz svētkiem, TDA Zīle abiem sastāviem bija jāpiedalās obligātā repertuāra pārbaudes skatē, kura norisinājās 25.martā, Jaunolaines kultūras namā.

Šajā dienā savu sniegumu atrādīja 32 Pierīgas deju kolektīvi 7 dažādās kvalitātes grupās. Zīles vidējie kopā ar vēl sešiem citiem kolektīviem pārstāvēja D/D1 grupu, no kuriem 4  kolektīvi ieguva 1.pakāpi, bet trīs augstāko pakāpi, tostarp arī Zīle. Gandarījums un prieks par sasniegto neizsakāms, jo grupas ietvaros iegūts augstākais novērtējums. Milzīgs paldies dejotājiem un ikvienam kurš noticēja! 🙂 Vidējās paaudzes deju kolektīvam Zīle simtgades svētki būs pirmie kopīgie Dziesmu un Deju svētki.

 

Toties Zīles jauniešu (A grupas) sastāvs ieguva 1. pakāpi. Dejotāji sajuta īstu dejotprieku uz skatuves, kas mums šajā skatē bija vissvarīgākais – būt īstiem, patiesiem un deju mīlošiem, kādi mēs esam vienmēr. Šī bija tā reize, kad atkal pierādījām sev, ka esam stipras zīles, kuras kopā veido spēcīgu ozolu, jo spītējot dažādām ķibelēm un likstām mēs ne brīdi nepadevāmies un vasarā būsim starp tiem tūkstošiem, kuri “Māras zemes” stāstu izdejos Daugavas stadionā.

Foto: Andris Mačāns, Miervaldis Šteinbergs

Komentāri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.